AUTOMAX

16/05/2019 Yılında faaliyete geçen servisimiz tesis olarak çok yeni olmak ile beraber personel kadrosu ile 13 yıllık tecrübesi ve sektörde mazisi bulunan katılımcıları ile şeffaf,kaliteli, samimi,uzman ve hizmet alacak araçların orjinalliğini maksimum korumaya yönelik bakış açısı ile sektörde adından söz ettirmektedir.Koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyen Automax firmasında aracınıza maksimum hizmet verilir.
Ana faaliyet alanları Boya Tamiri , Lokal boya sistemi , Hasar onarım , Boyasız göçük düzeltme , Plastik parça tamiri , Mekanik Bakım, Seramik ve Boya Koruma gibi unsurlar yer almaktadır.
Servis merkezimizde aracın hasar sonrası panellerinde boya uygulmasının sorunsuz ve birebir sağlamak için özel tasarlanmış Led panel ışık sistemi ve tozsuz ortamda hızlı kuruma sağlanabilmesi için yerden çekişli özel fırın sistemi , mekanik lift ve tam uyumlu boyasız kaporta ezik düzeltme ekipmanları, mekanik bakım ve kontrolde kullanılmak üzere arıza teşhis cihazları bulunmaktadır.
Boyasız kaporta ezik düzeltme : Araçların alüminyum ve standart saç yüzeyleri üzerinde meydana gelebilecek boyanın zarar görmediği, 5- 10 cm çapa kadar kaporta göçüklerinin ithal menşeli özel aletler kullanılarak el işçiliği ile düzeltilmesi işlemedir.
Boya tamiri : Dış lokal boya yönteminde onarım bölgesi mümkün olduğunca küçük tutulur.Onarım boyası ve verniği orijinal boya katına özel bir teknik ile uyumlandırılarak hasar tamamen yok edilir.
Plastik tampon onarımı : Araçların plastik ön ve arka tamponlarında hasar sonucu oluşan yırtık, göçük, deformasyon, kulak kopuğu ve eksik parça gibi hasarların onarılması.

Boya hasarlı kaporta göçük düzeltme : Araçlarda dış darbeler sonrasında meydana sac aksamlar üzerindeki boyanın zarar gördüğü, ezik, vuruk ve göçüklerin “Puntolu Göçük Çektirme Sistemi” ile düzeltilmesi işlemidir. Bu işlem sonrasında onarılan bölgenin tekrar boyanması gerekir.